SLUŽBY, INZERCE

Když se potřebujete ve svém podnikání nebo kumštu posunout dál, musíte dát o sobě vědět. Pomůžeme vám. Zpracujeme informace o vaší firmě a činnosti tak, aby získaly vysokou nosnou i obsahovou kvalitu, stejně jako nezbytný potenciál atraktivity. Určíme odpovídající formu a styl pro konkrétní situaci, oblast podnikání, charakter činnosti i aktuální potřeby. Dokážeme našimi články přitáhnout pozornost vašich potencionálních klientů.  

Dokážeme z jalového textu vytvořit stylisticky exkluzivní útvar a originální myšlenkovou delikatesu. Formu a styl redigujeme s cílem zvýšit přitažlivost a čtivost textu. Přitom akceptujeme společenskou, sociální a komunikační rovinu prostředí zadavatele, stejně jako vyjadřovací formu, jde-li o autora literárního díla.

Provádíme korektury publikací, brožur, časopisů, článků a podobně před odevzdáním do tisku. Většinou je tato služba provázaná s redakčními pracemi. Používáme vlastní postupy, vytvořené na základě letitých zkušeností z lektorské práce a práce v redakcích. Postupy vznikaly jako účinný nástroj ke zefektivnění a zkvalitnění korektorské práce. 

Objednejte si nezávazně naše služby

na emailu: inzerce@revue-teplicka.cz

Případně využijte připojený kontaktní formulář: