Jak jsem PŘECE JEN našla Industrial Coffee Club

10.08.2019

Stejně, jako věřící mají své kostely, já mám nádraží. Muškáty za okny, ticho, vůně karbolu a vrzání cvrčků v trávě u kolejiště - dokázala bych se touhle modlitbou ládovat hodiny.

Taky miluju industriální styl, který je pro mě ve spojení s nádražím neodolatelnou výzvou. Je tedy logické, že mě už nějaký čas neskutečně pábí a přitahuje Industrial Coffee Club v Teplicích. Já vím, že objevuju Ameriku. Ale...

Už jednou jsem Nákladní ulicí projela, že klub najdu. S třicítkou na tachometru a troubícím nedočkavcem za sebou. Hledala jsem ceduli, která mě navede. Nenašla, milí rádcové, nenašla. Vystoupit a jít Nákladní pěšky, to normální ženská neudělá a my víme, proč. A navigace? K smrti nesnáším, když mi do řízení někdo kecá.

Industrial Coffee Club najdete v Zemské ulici, v podmanivém komplexu Lagerhaus.

Až dnes jsem na blind zabočila z Nákladní před autoservisem doprava. Zvedla jsem z patníku obchodní zástupkyni se sexem, páč mám německou značku a ona se nejspíš těšila, že udělá kšeft. Já ale frčela dál rovně za nosem. Teprve tam na mě zívla cedule se směrovkou ke klubu. V Závodní ulici! Na periférii, kam jezdí jen řidiči se zbožím, s materiálem, nebo s děvkami. Takže cedule tady v těch místech nemá žádný význam. Vyhozený prachy. A řeknu vám, škoda, škoda převeliká.

Poněvadž...

Industrial Cofee Club je jedno z nejúžasnějších míst v Teplicích. Pijete kávu ve vymazleném prostředí, kocháte se pohledem na nádraží a po bradě vám stéká ta nejlepší domácí zmrzlina v celém širokém okolí. Kromě ní vám krásná a milá obsluha podá i něco lehkého k snědku, abyste při tom kochání nepadli hladem a mají tu bezkonkurenční dorty - jak tvrdí každý, kdo je ochutnal.

Atmosféra jako prase, vážení přátelé. Jestli jste tu ještě nebyli, tak to koukejte napravit. Tohohle hnízda industriálně-nádražácké pohody a kulinářských zázraků by byla totiž velká škoda. Zejména, kdyby mělo skončit jenom proto, že ho lidi jako já nemůžou najít. Mimochodem, k Industrial klubu se dostanete i ze Spojenecké nad Albertem, když odbočíte do Brožíkovy, na jejím konci zahnete doleva a pak imr, imr geráde až ke klubu. Takže si tu Nákladní můžete nakonec úplně odpustit.