Maškarní bál měl komorní charakter

27.01.2019

Dům dětí a mládeže Cvrček v Krupce připravil na pátek 25. ledna Maškarní bál s námětem večerníčkových postav. Pracovnice domu dětí vyzdobily sál DDM na Chlumu, vymyslely soutěže, sehnaly odměnu pro každou z masek, vybraly hudbu na diskotéku a připravily pohoštění.

Samy pro sebe si spíchly kostýmy Křemílka a Vochomůrky, aby mohly děti stylově přivítat, podpořily hravou atmosféru a dětem se na bále líbilo. V doprovodu rodičů přišla malá půvabná Čarodějnice, několik princezen, přihopkal zajíc, přitančila Sněhurka a přišlo i několik dalších dětí v krásných kostýmech.

Krupský domeček na Chlumu stojí uprostřed velkého sídliště. Přesto tu na Maškarní bál narváno nebylo. Ono ani nebylo plno. Vlastně akce měla vzhledem k počtu dětí spíš komornější charakter. Tolik práce a času, který mohlo zúročit v nových zážitcích mnohem více malých návštěvníků. 

Nevím, jestli se rodičům nechtělo, že byla venku zima, klouzalo to, museli by spíchnout nějaký kostým, utekl by jim úžasný seriál?

A tak nejspíš řada dětí ze sídliště na Chlumu trávila páteční podvečer v křesle u počítače nebo u televize. Co na tom, že přišly o pěknou akci a báječné zážitky. 

Hlavně, že byl doma klid...

Stačilo přece zmáčknout enter nebo ovladač.    - ina-