Nechte malého umělce vyzkoušet si talentovky

26.04.2019

Máte doma nadané dítko? Je to ten typ, který se nevzpouzí, netříská vzteky futrálem od houslí, ale jde a ťuká do kláves, i když ho ke klavíru nepřivážete řetězem? Pak to možná bude talent. Nebo to je dítko, které hudba či zpěv nade vše baví. V takovém případě nezaváhejte a dejte mu příležitost, aby ukázalo před odborníky, co umí. Aby nasálo atmosféru konzervatoře, školy, kam třeba bude také chodit. Aby si nechalo poradit a vyzkoušelo TALENTOVKY NANEČISTO.

Konzervatoř v Teplicích pořádá 18. května od 9 hodin neakreditovanou metodicko-konzultační sobotu. Už třetí v tomhle školním roce. Je určená pro žáky základních uměleckých škol všech věkových kategorií a pro jejich pedagogy. Akce začíná v 9 hodin a dětem i pedagogům se budou věnovat odborníci výuky na hudební nástroje nebo zpěvu z konzervatoře.

Účastníci akce získají jedinečnou možnost popovídat si s jednotlivými pedagogy a také skvělou šanci vyzkoušet si talentové zkoušky nanečisto. Tedy, mohou se nechat vyzkoušet z hudební teorie, sluchové analýzy, z intonace a rytmu. Pedagogové se zase mohou poradit o řešení technických nebo interpretačních problémů při výuce hry na nástroj, při výběru vhodného repertoáru a také o práci s jednotlivými žáky.

Pokud vás akce nadchla, neváhejte, vyplňte přihlášku a hned odešlete. Počet účastníků je omezený, tak aby na vás zbylo místo. A potěšující zpráva pro maminky typu paní Kudrnové ze seriálu Ranč u Zelené sedmy: Rodičovskému doprovodu je účast povolená. 😊